خرید کاغذ دیواری امری است که باید از جایی تهیه گردد که هم به روز ، جدید و هم باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد .

یکی از مواردی که دکوراسیون نوین (نوین طراحان عطایی) بصورت حرفه ای عمل مینماید. ما جدیدترین طرح های و مدل های مدرن اروپایی را در اختیار داشته و بصورت کاملا تخصصی توسط تیم نصاب خود نصب میکنیم .خرید کاغذ دیواری از مواردیست که در انتخاب آن باید دقت لازم را بکار برد . چراکه درصورتی که از کیفیت بالا برخوردار نباشد . بزودی از نظر قیمت و زمان خود ضرر خواهید کرد . دکوراسیون نوین (نوین طراحان عطایی) علاوه بر ارائه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در زمینه خرید و فروش و نصب کاغذ دیواری خدمات ایده آلی را ارائه می دهد .دکوراسیون نوین از انواع جدیدترین طرح های ایرانی و اروپایی کاغذ دیواری با کیفیت بالا و قابل شستشو برخوردار می باشد.

کافیست از محصولات ما دیدن فرمایید تا از کاغذ دیواری خود لذت ببرید و مشتری دائمی ما شوید.جهت مشاهده نمونه محصولات و طرح ها مدل های کاغذ دیواری بر روی اینجا کلیک نمایید و جهت مشاهده پروژه های انجام شده کاغذ دیواری بر روی اینجا کلیک نمایید. 

کاغذ دیواری نوعی ماده اولیه جهت پوشاندن دیوارهای ساختمان ها اعم از مسکونی ، تجاری ، اداری  و سایر ساختمان ها و دیوارهاست. کاغذ دیواری یکی از مواردیست که برای دکوراسیون داخلی از آن استفاده می شود. این نوع کاغذ در اکثر موارد بصورت رول و متری جهت فروش ارائه می شود و با چسباندن روی دیوار استفاده می گردد . کاغذ دیواری می تواند ه سه صورت ارائه شود : 1- الگوهای گرافیکی 2- بصورت بافته شده 3- بصورت نقاشی

کاغذ دیواری - کاغذ دیواری غرب تهران

روش های چاپ بر روی کاغذ دیواری به چند روش انجام میشود : چاپ سطحی – چاپ بوسیله حکاکی – چاپ سیلک ابریشمی – چاپ دیجیتالی – چاپ بوسیله ماشین چاپ چرخشی

نصب کاغذ دیواری هم مانند رنگ کردن دیوار نیاز به آماده سازی قبل از انجام کار دارد. به آماده سازی دیوار جهت نصب کاغذ دیواری زیرسازی گفته می شود که شامل برطرف کردن سوراخ ها و خرابی های دیوار ( گچ دیوار ) بصورتی که دیوار کاملا صاف و یکدست گردد.

ضمن اینکه هر دیواری جهت نصب کاغذ دیواری مناسب نمی باشد مثلا دیوار سیمانی جهت نصب کاغذ دیواری مناسب نیست . همچنین هرجایی هم جهت نصب کاغذ دیواری مناسب نمی باشد مثل حمام . کاغذ دیواری هرچقدر هم ضد آب و رطوبت باشد پس از مدتی چسب زیر کاغذ دیواری از بین رفته و خیلی زود خراب می شود . بطور معمول از کاغذ دیواری جهت نصب بر روی دیوار و سقف استفاده می شود که شما میتوانید از آن داخل کمد ، کتابخانه و قاب پنجره هم استفاده نمایید.

یکی از ویژگی های خوب کاغذ دیواری نسبت به سایر پوشش های دیواری برداشتن و جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار می باشد که به سادگی با آب می توان انجام داد.

جهت مشاهده گالری کاغذ دیواری بر روی اینجا کلیک نمایید و مشاهده نمونه های پروژه های اجرا شده ی کاغذ دیواری بر روی اینجا کلیک نمایید.

 توجه : حال بپردازیم به متریال پوستر که بتازگی در بین متریال های دیگر باب گردیده است . پوستر متریالی می باشد شبیه کاغذ دیواری با این تفاوتها که پوستر پس از نصب در محل مورد نظر یک تصویر واحد را نمایش می دهد مانند یک منظره اما کاغذ دیواری معمولا تکرار یک تصویر است مانند گل . پوستر از نظر ضخامت از کاغذ دیواری نازک تر است و قابل شستشو نمی باشد . پوستر ها در ابعاد متفاوتی ارائه می گردند .

تهران - آیت الله کاشانی جنت آبادجنوبی پاساژمریم جنب بانک تجارت 02144005319-20 - 09123203957 info(a)novindecoration.com

درباره ما

 شرکت نوین طراحان عطایی با ارائه بهترین و با کیفیت ترین امور و با جدیدترین متدهای روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد.

کافیست یکبار تماس بگیرید تا با امور طراحی و دکوراسیون ما آشنا شوید.

خبرنامه سایت

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید .

آمار بازدید سایت

طراحی و پیاده سازی شده توسط نوآوران پارسی